Kέντρο Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης
Δήμου ΝΑΟΥΣΑΣ

Ορισμός επιτροπών 2014

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 5/11/2014
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΙΣ

Μετά από διαλογική συζήτηση με τα μέλη των Κ.Α.Π.Η. σχετικά με τη λειτουργία των Κέντρων, δημιουργήθηκαν οι εξής επιτροπές δράσης:

Κ.Α.Π.Η. Νάουσας

Επιτροπή δημοσίων σχέσεων

  1. ΤΕΜΑ ΘΕΑΝΩ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΖΟΛΩΤΑ ΆΝΝΑ
  3. ΔΟΥΒΑΡΑ ΠΕΡΣΑ

Επιτροπή ψυχαγωγίας – εκδρομών

  1. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΆΡΤΕΜΙΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΣΒΥΡΟΥ ΒΟΥΛΑ
  3. ΡΩΣΙΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ

Επιτροπή προαγωγής υγείας και αλληλεγγύης

  1. ΛΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Επιτροπή μαγειρικής – ζαχαροπλαστικής

  1. ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΝΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ
  3. ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΚΑΙΤΗ

Επιτροπή εργοθεραπείας

  1. ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΤΣΟΥΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ
  3. ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  4. ΤΟΠΟΥΖΗ ΦΟΥΛΑ
  5. ΣΤΟΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  6. ΠΙΤΣΙΟΥΝΗ ΦΟΥΛΑ
  7. ΤΟΠΟΥΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
  8. ΦΙΛΛΙΠΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
  9. ΦΥΤΙΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
  10. ΧΩΡΟΠΑΝΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

Επιτροπή χορωδίας

  1. ΛΕΠΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΤΣΟΥΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  3. ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ)
  4. ΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΑΜΙΑΣ)
  5. ΚΑΜΤΣΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (ΜΕΛΟΣ)

Επιτροπή βοήθειας στο σπίτι και αλληλεγγύης

  1. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  3. ΝΙΚΟΥ ΣΟΥΛΑ

Κ.Α.Π.Η. Μονοσπίτων

Πρόεδρος: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

Επιτροπή ψυχαγωγίας – εκδρομών

  1. ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  2. ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
  3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΟΠΗ
  4. ΓΚΙΛΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

Επιτροπή διαχείρισης

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΚΟΥΠΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  3. ΠΑΠΑΝΤΖΑΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Επιτροπή περιβάλλοντος

  1. ΝΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  2. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Κ.Α.Π.Η. Χαρίεσσας

Πρόεδρος: ΓΙΑΜΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Επιτροπή διαχείρισης

  1. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΤΡΑΨΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

Επιτροπή εργοθεραπείας

  1. ΤΡΑΨΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ)
  2. ΤΑΧΤΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  3. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Επιτροπή ψυχαγωγίας – εκδρομών

  1. ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΥΠΕΥΘΥΝΗ)
  2. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΑ
  3. ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
  4. ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ

Επιτροπή περιβαλλοντική

  1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ)

Κ.Α.Π.Η. Στενημάχου

Πρόεδρος: ΠΑΛΙΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Επιτροπή ψυχαγωγίας – εκδρομών

  1. ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
  2. ΣΑΝΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  3. ΜΠΟΥΤΖΙΟΛΑ ΒΟΥΛΑ

Επιτροπή μαγειρικής – ζαχαροπλαστικής

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  3. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΘΗΝΑ

Επιτροπή διαχείρισης

  1. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  3. ΣΑΠΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Επιτροπή λογοτεχνίας

  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Κ.Α.Π.Η. Μαρίνας

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ-ΕΚΔΡΟΜΩΝ

  1. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  2. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ
  4. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  5. ΤΣΑΠΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

  1. ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ

  1. ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  5. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  6. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Κ.Α.Π.Η. Ροδοχωρίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΤΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΟΡΩΔΙΑΣ

  1. ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΑΕΣΤΡΟΣ
  2. ΣΙΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  3. ΕΥΘΥΒΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ

  1. 1.ΕΥΘΥΒΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ
  2. 2.ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
  3. 3.ΣΙΔΗΡΟΠΟΎΛΟΥ ΣΟΝΙΑ
  4. 4.ΛΟΓΓΙΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ-ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

  1. ΑΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΤΑ- ΥΠΕΥΘΥΝΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

  1. ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  2. ΑΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΠΗ Επισκοπής

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

  1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  2. ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ-ΕΚΔΡΟΜΩΝ

  1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  2. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  3. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  4. ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Η Πρόεδρος του Δ.Σ.

Μαλάκη – Δελητζάκη Αθηνά